• 1a 2014-2015
    1a 2014-2015
  • 2a 2014-2015
    2a 2014-2015
  • 3a 2014-2015
    3a 2014-2015

Uczniowie MORAWY

Klasa 2a

 

  1. Bąk Julia
  2. Bilińska Julia
  3. Bodzioch Cezary
  4. Bukowski Adam
  5. Burdziak Julia
  6. Gaworecka Wiktoria
  7. Gilarska Kornelia
  8. Haławin Olaf
  9. Kochanowicz Anastazja
  10. Kołodziej Karolina
  11. Napora Klaudia
  12. Palko Nikola
  13. Pencak Paweł
  14. Piejko Martyna
  15. Płocica Beata
  16. Popławska Paulina
  17. Semko Wiktoria
  18. Skibowski Jacek
  19. Smyk Miłosz
  20. Stecko Jakub
  21. Trawnicka Martyna
  22. Zajdel Jakub
  23. Zarzycka Wiktoria
  24. Ziółkowska Jagoda

 


Klasa 2b

  1. Brylonek Oliwia
  2. Bryzek Weronika
  3. Chuchra Jakub
  4. Czernecka Julia
  5. Dzik Bruno
  6. Flis Gabriela
  7. Gdula Anna
  8. Gorzelnik Julia
  9. Ignatowska Izabela
  10. Józwik Katarzyna
  11. Klecha Weronika
  12. Kochanowicz Aleksandra
  13. Kochmańska Maria
  14. Mach Kacper
  15. Michalew Magdalena
  16. Podkowa Anna
  17. Pogorzelec Paulina
  18. Posiadała Martyna
  19. Rybarczyk Michalina
  20. Szymański Michał
  21. Więcyk Miłosz
  22. Żołyniak Ignacy

 

Klasa 3a

  1. Bacza Zuzanna
  2. Bąk Agnieszka
  3. Bluj Paulina
  4. Brylińska KatarzynC
  5. Cap Anastazja
  6. Czochara Anna
  7. Gibalewicz Grzegorz
  8. Halat Michał
  9. Hawaj Martyna
  10. Horbowy Dominik
  11. Jankisz Julia
  12. Korobczak Paweł
  13. Mazur Wiktoria
  14. Mazurek Iwona
  15. Pawłoś Paula
  16. Philipp Jakub
  17. Popławska Emilia
  18. Pusz Jakub
  19. Ryniak Mikołaj
  20. Sielska Małgorzata
  21. Sokół Gabriela
  22. Uziembło Piotr
  23. Wiech Konrad
  24. Wołoszyn Anna Maria
  25. Załoga Paula


Klasa 3a

  1. Buczyan Martyna
  2. Fidor Jan
  3. Gawczyński Hubert
  4. Gruszecki Jakub
  5. Jakubowski Dominik
  6. Kilon Jan
  7. Kochanowicz Kacper
  8. Kochanowicz Radosław
  9. Kowalik Justyna
  10. Kowalik Wiktoria
  11. Laska Jakub
  12. Lewandowska Julia
  13. Olech Julia
  14. Piasecka Wiktoria
  15. Prokop Adam
  16. Saturczak Michał
  17. Schabowska Wiktoria
  18. Supa Emanuela
  19. Tarnawski Konrad
  20. Wańczowska Weronika
  21. Witkowska Julia
  22. Zachajusz Jakub
  23. Zając Filip
  24. Zawilińska Oliwia


Absolwenci 2015/2016 - klasa 3a

  1. Bacza Karol
  2. Biczek Aleksandra
  3. Cieślak Julia
  4. Filc Oliwia
  5. Gocko Jakub
  6. Haszczyn Barłomiej
  7. Janas Jakub
  8. Kaczor Weronika
  9. Korba Natalia
  10. Kucab Maciej
  11. Kwiecińska Milena
  12. Leśko Michał
  13. Maciewicz Karolina
  14. Mazur Bartosz
  15. Olejnik Karol
  16. Szpak Maksymilian
  17. Świdrak Błażej
  18. Świstak Mateusz
  19. Taworska Oliwia
  20. Wasiewicz Sandra
  21. Zagulak Milena
  22. Zielska Patrycja
  23. Żołyniak Wiktoria

 

Absolwenci 2015/2016 - klasa 3b

  1. Bednarz Kacper
  2. Buchtalarz Miłosz
  3. Complak Jakub
  4. Dobosiewicz Jakub
  5. Karpiński Wiktor
  6. Kucharski Jakub
  7. Miśko Paweł
  8. Olszański Michał
  9. Pawłoś Łukasz
  10. Perłak Dawid
  11. Puchalski Kajetan
  12. Radochoński Jakub
  13. Sawicki Jakub
  14. Serwański Rafał
  15. Słaby Wiktor
  16. Strzępek Paweł
  17. Szechyński Arkadiusz
  18. Szkafarak Patryk
  19. Walciszewski Kacper
  20. Włoch Wiktor

 

Absolwenci 2014/2015 - klasa 3a

  1. Bartnicki Wiktor
  2. Bernardyn Jakub
  3. Czuryk Aleksandra
  4. Dobner Karolina
  5. Dżochowska Katarzyna
  6. Feduń Martyna
  7. Grebenkova Vira
  8. Józefowski Gerard
  9. Kajstura Julia
  10. Krawiec Jakub
  11. Kwaśnik Paweł
  12. Mazur Artur
  13. Miśko Michał
  14. Nowek Wiktoria
  15. Pawłowski Andrzej
  16. Piórecki Sebastian
  17. Schabowska Dominika
  18. Sidor Aleksandra
  19. Soboń Alicja
  20. Sura Jakub
  21. Szczepanik Sylwia
  22. Tonia Krzysztof
  23. Watracz Róża
  24. Ząbek Aleksandra